Mainiet bloķēšanas un atbloķēšanas skaņas, izmantojot bloķēšanas skaņas mainītāju operētājsistēmai Android

Android OS ir dzimusi un izstrādāta pielāgošanai, lai to izmantotu ar ROM, motīviem, palaišanas programmām, kodoliem utt. pēc jūsu izvēles! Kamēr iespējas bija bezgalīgas, kaut kur pa ceļam vidusmēra datoru lietotājs vai mazāk tehnoloģiju lietpratējs Android lietotājs palika aiz muguras. Kā? Apsveriet iespēju mainīt vienkāršu bloķēšanas skaņu Android ierīcē un push un pull komandas, kas saistītas ar ADB. Dublējiet šo, dublējiet to! Daži cilvēki vienkārši pamet galvassāpēm. Ar Bloķēšanas skaņas mainītājs varat viegli mainīt ierīču bloķēšanas/atbloķēšanas skaņas.

Vienīgais, kas nepieciešama šai lietotnei, ir, lai jūsu ierīcei būtu saknes tiesības un audio faili, kas paredzēti bloķēšanai un atbloķēšanai, ir .ogg formātā, tas arī viss. Lietojumprogrammas atbalsts darbam tikai ar OGG failiem ir pārsteigums, jo mēs esam pieraduši redzēt lielāko daļu mobilo ierīču popularitātes un vispārējas lietošanas. Tomēr, ja vien varat iztikt ar iecienītāko MP3 failu konvertēšanu nepieciešamajos OGG failos, jums vajadzētu būt iespējai baudīt šos skaņas bitus kā Android noklusējuma bloķēšanas un atbloķēšanas skaņas.Lietotnes lietošana ir diezgan vienkārša, izmantojot galvenajā ekrānā sniegtos norādījumus. Šeit svarīgi ir dublēt vecās slēdzenes skaņas, pirms sākat sajaukt. To var izdarīt, atlasot Dublējiet vecās skaņas . Uz priekšu, nav jābūt skeptiskam par to, mēs to pārbaudījām, un tas veiksmīgi darbojas.

Kad skaņas ir dublētas, pārdēvējiet bloķēšanas un atbloķēšanas skaņas uz bloķēta un atslēgts . Kopējiet šos failus uz Slēdzenes skaņas mainītājs mapi SD kartē. Kad to izdarīsit, šajā mapē jau redzēsit divus failus, atslēgts.orig un bloķēta.orig , šīs ir jūsu sākotnējās dublētās skaņas, tāpēc ļaujiet tām atrasties tur, kur tās ir, un neizdzēsiet tās.

Kad esat nokopējis failus šajā mapē, vienkārši atlasiet Mainiet bloķēšanas skaņas un izmaiņas notiks nekavējoties. Aizslēdziet tālruni, jūs dzirdēsit savu jauno bloķēšanas skaņu. Atbloķējiet to, un jūs dzirdēsiet jauno atbloķēšanas skaņu, tik vienkārši!

Ja vēlaties atgriezties pie akciju skaņām, vienmēr varat atlasīt Atjaunot vecās skaņas un jūs nekavējoties atgriezīsities pie dublētajām bloķēšanas/atbloķēšanas skaņām.

Tāpēc turpiniet izmēģināt šo lielisko lietotni, instalējot to no tālāk esošās Android Market saites vai izmantojot QR kodu.

Lejupielādējiet Lock Sound Changer operētājsistēmai Android

Saņemiet ikdienas padomus savā iesūtnē Biļetens Pievienojieties 35 000+ citi lasītāji
Izveidojiet personalizētu mūzikas ziņu plūsmu, izmantojot programmu Muzine iPad Iepriekšējais Raksts

Izveidojiet personalizētu mūzikas ziņu plūsmu, izmantojot programmu Muzine iPad

LABOJUMS: 100% diska lietojums Windows 10 uzdevumu pārvaldniekā Lasīt Vairāk

LABOJUMS: 100% diska lietojums Windows 10 uzdevumu pārvaldniekā