Bluestacks: Snapchat nedarbojas vai netiks palaists [Labot]

Mobilās ierīces nav salīdzināmas ar galddatoriem vai klēpjdatoriem, taču tas nenozīmē, ka mūsdienu mobilās ierīces nav jaudīgas. Mūsdienīgs tālrunis ir aprīkots ar ātru procesoru, lielu operatīvo atmiņu un ievērojamu krātuves vietu, un tajā ir daudz sensoru, ko neatradīsit galddatorā vai klēpjdatorā.

Tieši tāpēc daudzas mobilās lietotnes ir paredzētas tikai mobilajām platformām un netiek pārnestas uz darbvirsmu. Dažos gadījumos, piemēram, izmantojot PUBG, lietotne var tikt pārnesta uz darbvirsmas platformu, bet citos gadījumos, piemēram, Instagram vai Snapchat, lietotnes joprojām ir ekskluzīvas mobilajām platformām.Bluestacks: Snapchat nedarbojas

Mobilās lietotnes var palaist galddatoros, taču, lai veiktu šo darbu, ir nepieciešams emulators. Emulators ir lietotne, kas darbojas uz darbvirsmas un nodrošina mobilajām lietotnēm vidi, kas ir līdzīga mobilajām ierīcēm. Mobilās lietotnes var lejupielādēt un instalēt emulatora lietotnē, kas savukārt var to palaist jūsu darbvirsmā.

Bluestacks ir populārs Android emulators, ko izmanto Android lietotņu palaišanai operētājsistēmās Windows un macOS. Tā atbalsta lielu skaitu lietotņu, tostarp populāras spēles. Tas var arī palaist Snapchat. Ja mēģināt instalēt vai palaist Snapchat, bet tas nedarbojas, izmēģiniet tālāk norādītos labojumus.

Mainiet Snapchat versiju

Snapchat bieži tiek atjaunināts, un Bluestacks netiek atjaunināts tik bieži, kā tas notiek. Tas nozīmē, ka Snapchat, iespējams, ir pievienojis funkcijas, kuras Bluestacks neatbalsta. Atinstalējiet Snapchat un instalējiet vecāku lietotnes versiju pakalpojumā Bluestacks.

Lai lejupielādētu vecāku Snapchat versiju;

 1. Apmeklējiet Google Play veikala lapa Snapchat un kopēt URL.
 2. Apmeklējums APK Pure un ievadiet nokopēto URL.
 3. Nospiediet enter.
 4. Izvēlieties viena no vecākajām pieejamajām versijām un lejupielādējiet APK.
 5. Instalējiet šo APK pakalpojumā Bluestacks.

Mainiet Bluestacks versiju

Emulācija, īpaši citai ierīcei, nav vienkārša. Dažām Bluestacks versijām var būt problēmas ar Snapchat palaišanu. Mēģiniet pazemināt versiju uz vecāku versiju.

 1. Atvērt Vadības panelis.
 2. Iet uz Programmas> Atinstalēt programmu.
 3. Atlasiet Bluestacksun noklikšķiniet uz Atinstalēt pogu augšpusē. Lejupielādējiet vecāku Bluestacks versiju un instalējiet to. Instalējiet Snapchatun pārbaudiet, vai problēma pazūd.

Pārslēdzieties uz Snapchat Beta versiju

Snapchat ļauj lietotājiem izmēģināt tā beta versiju. Varat pārslēgties uz to no sava Android tālruņa un pēc tam mēģināt darbvirsmā palaist beta lietotni.

  Atveriet Snapchatsavā Android (vai iOS) tālrunī.
 1. Pieskarieties savam profila bilde augšpusē un tad pieskarieties zobrata ikonai.
 2. Krāns Pievienojieties Snapchat beta versijai.
 3. Krāns Ieskaiti mani.
 4. Vietnē Bluestacks vēlreiz instalējiet Snapchatun tas instalēs beta versiju.

Secinājums

Snapchat mēdz bloķēt lietotājus no savas lietotnes palaišanas nesankcionētās platformās. Tas var būt viens no iemesliem, kāpēc nevarat palaist lietotni pakalpojumā Bluestacks. Tomēr biežāk tas ir saistīts ar versiju saderību. Mēģiniet izmantot vecākas lietotnes Snapchat versijas un nejauniniet to, ja vien nezināt, ka jaunākā versija darbosies programmā Bluestacks.

Saņemiet ikdienas padomus savā iesūtnē Biļetens Pievienojieties 35 000+ citi lasītāji
5 labākie reģistra tīrīšanas līdzekļi operētājsistēmai Windows 10 (BEZMAKSAS rīki) Iepriekšējais Raksts

5 labākie reģistra tīrīšanas līdzekļi operētājsistēmai Windows 10 (BEZMAKSAS rīki)

Kā atrast un atvērt mapi AppData operētājsistēmā Windows 10 Lasīt Vairāk

Kā atrast un atvērt mapi AppData operētājsistēmā Windows 10