Ares vednis Kodi — kā instalēt atjaunināto versiju, ko tas var darīt

Pēdējos mēnešos ir noņemts liels skaits ievērojamāko Kodi krātuvju un papildinājumu. Tas kādu laiku bija āmurs Kodi kopienai, taču tas ir pacēlies un noputējis, un ir radušies jauni papildinājumi, lai aizstātu diemžēl zaudētos. Arī dažas krātuves, piemēram, TVAddons Fusion Repository, ir atgriezušās, lai gan citā veidā. Bet citu, piemēram, Colossus, diemžēl vairs nav. Šajā rakstā mēs apskatīsim jauno Ares vednis addon, kas joprojām darbojas, bet piedāvā ļoti atšķirīgu pakalpojumu no populārās repozitorija, kas bija iepriekš.

Mūsdienās Ares vedņa krātuve vairs nav vieta, kur meklēt Kodi papildinājumus vai būvējumus. Tā vietā tas ir no jauna izgudrojis sevi kā papildinājumu, kas kalpo kā Kodi tehnoloģiju rīku mājvieta; administratīvie rīki un cita programmatūra, ko var izmantot, lai uzlabotu jūsu Kodi pieredzi. Šajā rakstā mēs jums pateiksim visu, kas jums jāzina par jauno Ares vedni, kā arī sniegsim pilnīgu, detalizētu rokasgrāmatu par to, kā to lejupielādēt un instalēt savā Kodi sistēmā.Iegūstiet VPN #1 60% ATLAIDE 2 gadu plānam

Pirms Ares vedņa lejupielādes un instalēšanas izmantojiet VPN

Visiem Kodi lietotājiem ir jāizmanto VPN, straumējot saturu, izmantojot neoficiālus papildinājumus, taču ieteicams to izmantot ikreiz, kad izmantojat Kodi, neatkarīgi no tā, ko darāt. Tas ir saistīts ar iespējamu juridisku darbību, ar kuru jūs varētu saskarties, ja autortiesību īpašnieki uzzinātu, ka jūs piekļūstat saturam nelikumīgi.

VPN darbojas, novirzot visus jūsu tiešsaistes datus pa šifrētu tuneli. Šī šifrēšana nozīmē, ka viss, ko jūs darāt vietnē Kodi, ir drošs un aizsargāts pret hakeriem un slaucošām acīm, kas vēlas redzēt, ko jūs darāt, piemēram, valdības uzraudzības darbiniekiem un autortiesību juristiem. Jūsu dati tiek nodoti arī caur VPN serveri. Tas nozīmē, ka tas ir atzīmēts ar šī servera IP adresi (kas var atrasties jebkur pasaulē), kas palīdz slēpt jūsu identitāti tiešsaistē.

Labākais Kodi VPN — IPVanish

Labākais VPN Kodi lietotājiem ir IPVanish . Pateicoties īpaši ātrajam savienojuma ātrumam, jums reti jāgaida, kamēr straume tiek buferēta. Viņu tīkls ir pietiekami izturīgs, lai tas būtu spēkā pat tad, ja signālu maršrutējat caur daudziem tālu attāliem serveriem. Turklāt privātuma rieksti novērtēs 256 bitu AES šifrēšanu un IPVanish stingro nereģistrēšanās politiku.

Kodi lietotājiem ir svarīgi, ka IPVanish ir pieejams gandrīz visās platformās un operētājsistēmās. Tagad jūs pat varat to izmantot Amazon Fire TV Stick bez jebkādām problēmām! Lai gan citiem VPN ir nepieciešams sarežģīts instalēšanas process šajā populārākajā Kodi ierīcē, IPVanish ievērojami vienkāršo procesu.

IPVanish piedāvā 7 dienu naudas atdošanas garantiju, kas nozīmē, ka jums ir nedēļa laika, lai to pārbaudītu bez riska. Lūdzu, ņemiet vērā, ka Atkarību izraisošo padomu lasītāji var ietaupīt milzīgus 60% šeit, izmantojot IPVanish gada plānu , samazinot ikmēneša cenu tikai līdz 4,87 $/mēn.

Kā iestatīt Ares vedni vietnē Kodi

Laiki, kad Ares Wizard bija daudzu populārāko Kodi papildinājumu un būvējumu krātuve, diemžēl tagad ir pagātnē. Bet Ares Wizard nav pazudis pilnībā. Mūsdienās tas ir no jauna izgudrots kā papildinājums, kas piedāvā virkni administratīvo rīku, kas palīdz iestatīt, uzturēt un pielāgot Kodi pieredzi. To var lejupielādēt tieši no Dimitrology avota, un tai nav nepieciešama repozitorija. Jaunā Ares Wizard pievienojumprogrammas lejupielādes un instalēšanas process ir vienkāršs, taču, lai palīdzētu jums to izdarīt, šeit ir sniegts vienkāršs, soli pa solim sniegts ceļvedis:

  1. Atveriet Kodi un noklikšķiniet uz Iestatījumi ikonu. Tas atgādina zobratu un atrodas ekrāna augšējā kreisajā stūrī.
  2. Noklikšķiniet uz Failu menedžeris cilni, kas atrodas ekrāna apakšā, un pēc tam veiciet dubultklikšķi uz Pievienot avotu kas atrodas ekrāna kreisajā pusē.
  3. Uznirstošajā lodziņā sauc Pievienot faila avotu kas tiek parādīts, noklikšķiniet uz vietas un pēc tam precīzi ievadiet šādu URL: https://dimitrology.com/repo Klikšķis labi un pēc tam piešķiriet šim jaunajam avotam nosaukumu, piemēram, Dimitroloģija, pirms noklikšķināšanas labi atkal.
  4. Tagad atgriezieties pie Kas ir mājas lapa un šoreiz noklikšķiniet uz Papildinājumi .
  5. Pēc tam noklikšķiniet uz Papildinājumu pārlūks ikona, kas atgādina atvērtu lodziņu un ir atrodama ekrāna augšējā kreisajā stūrī.
  6. Klikšķiniet uz Instalējiet no zip faila , pēc tam atlasiet Dimitroloģija. Noklikšķiniet uz faila ar nosaukumu script.areswizard.0.0.69.zip. Klikšķis labi un tas instalēs Ares vedni Kodi. Iespējams, jums būs jāgaida daži mirkļi, taču, kad lejupielāde būs pabeigta, ekrāna augšējā labajā stūrī saņemsit paziņojumu.
  7. Atgriezieties galvenajā Kodi izvēlnē un noklikšķiniet uz Papildinājumi seko Programmu papildinājumi . Ares vedņa papildinājumam tagad jābūt sarakstam un gatavam lietošanai.

Ko var piedāvāt New Ares vedņa papildinājums

Ja izmantojāt iepriekšējo Ares Wizard repozitoriju, šis jaunais papildinājums šķitīs ļoti pazīstams, kad to pirmo reizi atverat. Retro zinātniskās fantastikas stili un fonti paliek kopā ar īsu skaidrojumu par to, ko mūsdienās piedāvā jaunais Ares Wizard papildinājums. Būtībā papildinājumu un būvējumu izvēle vairs nav, taču paliek visi uzturēšanas un administratīvie rīki, kas arī bija ļoti populāri Kodi lietotāju vidū. Lai redzētu, kas šajās dienās ir pieejams Ares Wizard, augšpusē esošajā izvēlnē ir jāizvēlas opcija. Tas paliek tāds pats kā iepriekšējās dienās, taču cilnes Builds un Addons vairs nedarbojas. Taču šādas cilnes joprojām darbojas:

Apkope

Šajā sadaļā Ares vednis var palīdzēt jums sakārtot Kodi, dzēšot sīktēlus. Paketes un palīdz notīrīt kešatmiņu. To visu var izdarīt tikai ar vienu klikšķi, padarot to par vienkāršu procesu pat tehniski visnekompetentākajiem Kodi lietotājiem.

Dublējums

Kā norāda nosaukums, šī ir vieta, kur doties, ja vēlaties viegli dublēt savus Kodi iestatījumus un saturu. Ir dažādi dublēšanas režīmi, no kuriem izvēlēties, un pēc tam vienkārši noklikšķiniet uz Izveidot dublējumu, un Ares vedņa papildinājums paveiks pārējo jūsu vietā. Ja vēlaties atjaunot Kodi no iepriekšējā dublējuma, varat to izdarīt ekrāna otrā pusē.

Tweaks

Šī izvēlnes cilne novirzīs jūs uz izvēlni Papildu iestatījumi. Tam ir pievienots brīdinājums, un tas ir pareizi. Tas nav kaut kas tāds, ar ko vēlaties spēlēties, ja vien nezināt, ko darāt. Bet, ja to darāt, šeit varat pielāgot video kešatmiņas lielumu, CURL taimautu, lasīšanas bufera koeficientu un bufera režīmu.

Vairāk

Šajā izvēlnes cilnē ir dažas noderīgas funkcijas gan iesācējiem, gan pieredzējušiem Kodi lietotājiem. Tā ir vieta, kur nākt, ja vēlaties pārbaudīt savu sistēmas informāciju, pārbaudīt interneta savienojuma ātrumu vai piespiest Kodi aizvērt. Varat arī dzēst visus savus Kodi datus un piespiest sākt jaunu sākumu no šejienes.

Iestatījumi

Šī ir Ares vedņa papildinājuma iestatījumu izvēlne, kurā ir iekļauta dažāda informācija un informācija par papildinājumu.

Ares vedņa secinājumi

Lai gan ir skumji redzēt, ka Ares Wizard ir atņemts no papildinājumiem un būvēm, kas to padarīja tik populāru, Kodi lietotājiem joprojām ir liels bonuss, ka tā piedāvātie uzturēšanas un administratīvie rīki joprojām ir pieejami. Jaunais Ares Wizard papildinājums paveic lielisku darbu, apvienojot visus noderīgākos rīkus vienuviet. Papildinājums joprojām ir tikpat stilīgi izstrādāts un vienkārši lietojams kā sākotnējā Ares Wizard krātuve. Visos rīkos ir viegli saprotami paskaidrojumi par to, ko tie dara, un ar lielāko daļu var strādāt tikai ar vienu klikšķi. Ja meklējat papildinājumu, kas var palīdzēt pārraudzīt visus jūsu Kodi iestatījumus, nav daudz tādu, kas piedāvā labākus rīkus, lai to izdarītu nekā jaunais Ares Wizard papildinājums. Un joprojām ir patīkami izbaudīt pagātnes notikumus.

Kā jūs atradāt jauno Ares Wizard papildinājumu? Vai mūsu instalēšanas rokasgrāmata palīdzēja jums to viegli lejupielādēt un instalēt? Vai ir kādas funkcijas, kuras vēlaties tam pievienot (izņemot papildinājumus un būvējumus, kuri, es baidos, neatgriezīsies)? Mums vienmēr patīk dzirdēt jūsu domas un idejas, tāpēc kāpēc gan nepadalīties ar mums tālāk esošajā satura lodziņā.

5 labākie reģistra tīrīšanas līdzekļi operētājsistēmai Windows 10 (BEZMAKSAS rīki) Iepriekšējais Raksts

5 labākie reģistra tīrīšanas līdzekļi operētājsistēmai Windows 10 (BEZMAKSAS rīki)

Kā atrast un atvērt mapi AppData operētājsistēmā Windows 10 Lasīt Vairāk

Kā atrast un atvērt mapi AppData operētājsistēmā Windows 10