8 labākās privātās torrentu vietnes 2022. gadam

Drošākajām torrent vietnēm ar labākajiem katalogiem gandrīz vienmēr ir nepieciešams uzaicinājums pievienoties esošam privātās failu koplietošanas kopienas dalībniekam. Ja nezināt, kur sākt piekļūt privātām torrent vietnēm, palieciet šajā lapā. Mēs pārskatām populārākās vietnes, kā arī parādām, kā izmantot VPN patiesi anonīmām lejupielādēm.

Torrenti ir kļuvuši par noklusējuma veidu lielu failu koplietošana. Neatkarīgi no tā, vai lejupielādējat veselus e-mācību kursus vai tikai dažas HD filmas, torrenti ir viens no ātrākajiem un vienkāršākajiem veidiem, kā iegūt vajadzīgo saturu. Lielākā daļa torrentu nāk no publiskiem izsekotājiem, piemēram, vietnēmPirātu līcisvai Kickass Torrents . Citi nāk no privātiem pakalpojumiem, kuriem ir tikai ielūgumi, un tos nevar lejupielādēt tikai ikviens. Jums būs nepieciešams VPN. Kāpēc izmantot VPN ar The Pirate Bay vai citām torrent filmu vietnēm? Jūs vēlaties būt drošībā, vai ne? VPN piedāvā datu aizsardzību lejupielādes laikā.Šeit ir labākie VPN, lai droši izmantotu privātās straumēšanas vietnes:

 1. NordVPN– Labākais straumēšanas VPN - Stingri privātuma noteikumi, liels ātrums un neticami plašais pasaules tīkls padara NordVPN par labāko izvēli privātai straumēšanai. Ietver 30 dienu naudas atdošanas garantiju.
 2. Sērfhaizivs- Ja meklējat drošus savienojumus ar privātām straumēšanas vietnēm, Surfshark ir lētākais veids, kā to izdarīt droši.
 3. ExpressVPN- ExpressVPN ir ātruma reputācija, tāpēc, ja jums ātri jālejupielādē lieli torrent faili, šī ir lieliska iespēja.
 4. IPVanish- Laika gaitā pārbaudīts, labi uzticams VPN, ko izmanto P2P koplietošanai visā pasaulē.

Tomēr, lai iekļūtu privātā straumēšanas vietnē, ir jāpieliek nelielas pūles, tāpēc jums rūpīgi jāizvēlas mērķi. Zemāk ir daži no labākajiem privātajiem straumēšanas pakalpojumiem internetā.

GALĪGĀ IZPĀRDOŠANA: 2 gadu darījums ar 70% ATLAIDI Iegūstiet VPN #1 30 dienu naudas atdošanas garantija

Pirms torrentēšanas iegūstiet VPN

Lai gan privātās straumēšanas vietnes ir drošākas nekā publiskās, jūsu dati joprojām var tikt apdraudēti. Jūs ne tikai sūtāt neapstrādātu informāciju serveriem un lietotājiem visā pasaulē, bet arī katrs jūsu pieprasījums ir saistīts arIP adrese, kas saistīta ar jūsu identitātiun atrašanās vieta. ISP to var reģistrēt un kopīgot ar trešajām pusēm vai patvaldības aģentūras, pārvēršot jūsu kādreiz privātās lejupielādes par brīvi pieejamu informāciju.

Virtuālais privātais tīkls šifrēs jūsu trafiku un piešķirs jums aatšķirīga IP adrese, pilnībā maskējot jūsu darbības no trešajām pusēm un pasargājot jūs. Bet kurš VPN pakalpojums jums ir vislabākais? Mēs veicām atlasi, pamatojoties uz šādiem kritērijiem, nodrošinot, ka varēsit lejupielādēt visu, ko vēlaties, izmantojot ātru, privātu savienojumu:

 • Nav mežizstrādes
 • Nav ierobežojumu joslas platumam
 • Anonīmi maksājumu veidi
 • Liels servera tīkla izmērs
 • Nepārtraucama šifrēšana

Labākie VPN ātrai un drošai torrent lejupielādei

Atkārtosim: neizmantojiet torrentus nešifrētā tīklā! Tas var šķist grūti pārdodams, taču konkurence pēdējos gados ir ievērojami samazinājusi VPN cenas, savukārt jūsu ieguldījums atgriež kaut ko nenovērtējamu — sirdsmieru. Mēs esam izpētījuši VPN tirgu, lai atrastu labākos nodrošinātājus, lai nodrošinātu drošus torrentus ar lielu ātrumu, un izvēlējāmies šādus pakalpojumus:

viens.NordVPN

NordVPN — redaktoru izvēle Apmeklējiet vietni nordvpn.com

NordVPNiespējams, ir vislabākā reputācija starp torrentu lietotājiem, un tas nav nejaušība. Lielāko desmitgades daļu viņi ir nepārtraukti ieviesuši tīkla paplašinājumus, jaunas privātuma funkcijas un vispārējus veiktspējas uzlabojumus. Pat tagad viņi ir VPN nozares augšgalā, viņi nav apmierināti ar apmešanos.

Vienkārši apskatiet viņu tīklu, kas aptver gandrīz 5280 serverus 60 valstīs visā pasaulē. Jums nekad nebūs problēmu atrast savienojumu, kas atbloķē straumēm — pat tādās valstīs, kurās tiek cenzēts visstingrākais cenzs, piemēram, Ķīna. Pievienojiet 256 bitu AES šifrēšanu, savu izvēli starp visiem galvenajiem VPN protokoliem, apmulsināšanu un pat speciālus P2P draudzīgus serverus, un varēsiet lejupielādēt torrentus pēc savas sirds patikas pilnīgā privātumā.

Lai nodrošinātu pilnīgu anonimitāti, jūs varat maksāt par savu VPN abonementu Bitcoin. Un atpūtieties vienkāršāk, zinot, ka NordVPN nekad jūs neuzņems, jo viņu nereģistrēšanās politika ir pārbaudīta neatkarīgi.

Izlasiet mūsu visuNordVPN apskats.

Pros
 • ĪPAŠAIS PIEDĀVĀJUMS: 2 gadu plāns (70% atlaide — saite zemāk)
 • Vairāk nekā 5400 serveru 61 valstī
 • Nav atrasta neviena IP/DNS noplūde
 • Stingra nulles žurnālu politika gan attiecībā uz trafiku, gan metadatiem
 • 24/7 tērzēšanas atbalsts.
Mīnusi
 • Dažiem serveriem var būt vidējais d/l ātrums
 • Atmaksas apstrāde var ilgt 30 dienas.
VISLABĀKĀ TORENTĒŠANAI: NordVPN ir labākais VPN ātrai, privātai torrentu lejupielādei, nevienam . Saņemiet milzīgu 66% atlaidi, reģistrējoties 2 gadu plānam, samazinot ikmēneša cenu tikai līdz USD 3,99.

divi.Sērfhaizivs

Surfshark VPN Apmeklējiet vietni surfshark.com

SērfhaizivsIespējams, tie nav bijuši pieejami tik ilgi kā citi pakalpojumu sniedzēji tirgū, taču nekļūdieties, ka tie ir viena no absolūti labākajām torrentu izvēlēm (un tie nesen apvienojās ar NordVPN, lai jūs zinātu, ka viņi ir labā kompānijā). Pirmkārt, jums nav jāmānās, izvēloties un izvēloties P2P optimālos iestatījumus un serverus. Katrs no viņu 3200 serveriem (atrodas 65 valstīs visā pasaulē) ir gatavs neierobežotai, privātai straumēšanai jau no kastes — nav nepieciešama konfigurācija!

Protams, ja vēlaties nosmērēt rokas, Surfshark ļauj ērti ieskatīties zem pārsega. Izvēlieties kādu no OpenVPN, IKEv2 vai pavisam jauniem, ļoti ātriem WireGaurd protokoliem, lai optimizētu lejupielādes ātrumu. Ir arī dalīta tunelēšana, ja vēlaties tikai anonimizēt savu torrent trafiku, kā arī iespēja pielāgot iestatījumus atsevišķiem Wi-Fi tīkliem.

Surfshark piedāvā stingru politiku nekad nereģistrēties jebkuriem datiem, ko varētu izmantot, lai atklātu jūsu darbības, tāpēc pārraugiet konfidenciāli.

Pros
 • Apejiet valdības cenzūru, izmantojot NoBorders režīmu
 • Torrent droši uz jebkura servera, nav nepieciešami minējumi
 • VPN aptumšošana jebkurā serverī ar īpašu maskēšanās funkciju
 • Mežizstrādes politika ir neatkarīgi auditēta un pārbaudīta
 • Noderīga 24/7 tiešraides tērzēšana ar īstu cilvēku.
Mīnusi
 • Savienojuma ātrums nepārsteigs citu augstākās klases VPN lietotājus
 • Jaunā bērna statuss, iespējams, neradīs tādu pašu uzticību kā lielāki pakalpojumu sniedzēji.

Izlasiet mūsu visuSurfshark apskats.

LABĀKĀ BUDŽETA IESPĒJA: Surfshark ir viens no lētākajiem veidiem, kā atbloķēt patiesi drošu straumēšanu. Saņemiet 83% atlaidi divu gadu plānam + 3 mēnešus BEZ MAKSAS tikai par USD 2,21 mēnesī.

3.ExpressVPN

ExpressVPN Apmeklējiet vietni expressvpn.com

ExpressVPNdarbojas, lai saglabātu jūsu straumju anonīmus, iesaiņojot visu spēcīgā 256 bitu AES šifrēšanā. Aizsardzība pret DNS noplūdi un automātisks iznīcināšanas slēdzis nodrošina, ka jūsu personiskie dati nekad netiek cauri pat nejaušas atvienošanas gadījumā.

Ja jūsu galvenā problēma ir privātums, ExpressVPN piedāvā visaptverošu nulles reģistrēšanas politiku, kas aptver visu, sākot no trafika līdz DNS pieprasījumiem un IP adresēm. ExpressVPN tīkls ar 160 serveru atrašanās vietām 94 valstīs nozīmē, ka jūs vienmēr varēsit atrast ātru savienojumu jebkurā pasaules vietā.

Un, ja jūsu lejupielādes šķiet nedaudz lēnas, vienkārši aktivizējiet iebūvēto ātruma pārbaudi, lai dažu sekunžu laikā atrastu labāku serveri.

Izlasiet mūsu visuExpressVPN apskats.

Pros
 • Atbloķē Netflix un citas straumēšanas vietnes
 • 94 valstis, vairāk nekā 3000 serveru
 • Ļoti vienkāršs un viegli lietojams
 • Neglabā personas datu žurnālus
 • Pieejams tiešsaistes tērzēšanas atbalsts.
Mīnusi
 • Cena nedaudz augstāka.
ĀTRI VPN SERVERI: ExpressVPN piedāvā ātrumu, privātumu un lietojamību vienā lieliskā pakotnē.Saņemiet 49% un izmantojiet viņu 30 dienu naudas atdošanas garantiju.

Četri.IPVanish

ipvanish Apmeklējiet vietni ipvanish.com

IPVanishļauj viegli pazust tiešsaistē. Uzņēmumam piederošais tīkls ar 1900 serveriem vairāk nekā 75 vietās ir viens no stabilākajiem biznesā, un ar vairāk nekā 40 000 koplietotām IP adresēm anonimitāte ir praktiski garantija. Dati, kas iet caur šiem serveriem, tiek arī bloķēti ar 256 bitu AES šifrēšanu un nodrošināti ar nulles reģistrēšanas politiku visai trafikai. Aizsardzība pret DNS noplūdi un automātisks iznīcināšanas slēdzis pat aizsargā jūsu identitāti, ja pazaudēsit savienojumu.

IPVanish gandrīz tika izveidots tiešsaistes video straumēšanai un torrentu lejupielādei. Ātrie serveri nodrošina vislabāko iespējamo savienojumu neatkarīgi no dzīvesvietas vai savienojuma vietas, un tādas funkcijas kā neierobežots joslas platums, ātruma ierobežošana un nekādi ierobežojumi P2P tīkliem vai torrentu trafikam atvieglo pierakstīšanos un darba sākšanu. IPVanish pat piedāvā dažas papildu anonimitātes funkcijas, lai aizsargātu jūsu identitāti, tostarp IP sajaukšanas taimeri, lai regulāri mainītu jūsu IP adresi.

Izlasiet mūsu visuIPVanish apskats.

EKSKLUZĪVS PIEDĀVĀJUMS: Hostingdale lasītāji šeit var ietaupīt milzīgus 65%.IPVanish gada plānā, samazinot ikmēneša cenu tikai līdz USD 3,75 mēnesī.

Labākās privātās straumēšanas vietnes

Lielākā daļa torrent vietņu iedalās dažās kategorijās, katra koncentrējoties uz piedāvātā satura veidu. Dažos ir daudz mūzikas vai filmu, savukārt citi seko līdzi e-grāmatu izlaidumiem vaiklasiskās TV pārraides. Mēs apkopojām dažas no populārākajām privātajām straumēšanas vietnēm, kas nodrošina vislabāko kvalitāti un lielāko izvēli savā konkrētajā nišā. Mēs arī informējam jūs, cik viegli ir piekļūt vietnei, jo tas bieži ir viens no galvenajiem klupšanas akmeņiem, izmantojot privātas straumēšanas vietnes.

IPTorrents: vispārināts privāta straumēšanas vietne

Viens no trūkumiem, pievienojoties privātajiem izsekotājiem, ir tas, ka jums jāpaliek aktīvam lietotājam. Sagrābšana jeb datnes lejupielādes prakse bez iesēšanas līdz vienmērīgai attiecībai ir ne tikai nepatīkama, bet bieži vien var izmaksāt jūsu kontam. Ja vien jūs patiešām neaizraujat saturu, ko mitina izsekotājs, kuram esat pievienojies, un neplānojat lejupielādēt desmitiem failu, vislabāk ir izvēlēties labu vispārīgu privāto torrent vietni un koncentrēt savus centienus uz to.

IPTorrents ir labi izveidots privāts izsekotājs, kas piedāvā gandrīz 700 000 dažādu torrentu. Tās saturs aptver gandrīz visu, ko varat iedomāties, sākot no mūzikas līdz programmatūrai, spēlēm un beidzot ar filmām. Padomājiet par to kā par Privatizētu The Pirate Bay versiju bez nepareizi marķētiem failiem un bīstamām lejupielādēm.

 • Vietne: IPTorrents
 • Saturs: mazliet no visa
 • Prasības attiecībām: Jā
 • Pievienošanās grūtības: viegli

BitMe: Viss labākie e-mācību resursi

Internets parasti tiek uzskatīts par izklaides avotu, taču tas ir lieliski piemērots arī jaunas informācijas apguvei. Piekļuve e-mācību kursiem nekad nav bijusi tik vienkārša. BitMe tika izveidots 2004. gadā un darbojas līdz pat šai dienai ar vairāk nekā 32 000 torrentu un 14 000 lietotāju, no kuriem katrs ir tikpat atkarīgs no jaunas informācijas apguves kā jūs! Video kursi, mācību grāmatas un e-grāmatas, kuru centrā ir visas iespējamās tēmas, ir tikai dažu klikšķu attālumā.

 • Vietne: Iekoda man
 • Saturs: Vispārējs mācību saturs
 • Prasības attiecībām: Jā
 • Pievienošanās grūtības: vidēji

Rediģēts: Privāts mūzikas torrenti

Albumi, atsevišķas dziesmas, pilnas diskogrāfijas, Redacted ir viss. Redacted, kas iepriekš bija pazīstama kā PassTheHeadphones, ir salīdzinoši jauna vietne, kas koncentrējas uz visu veidu un žanru mūziku. Jūs iegūsit veselīgu skaitu populāru hitu, kā arī klasiku un pat starptautiskās grupas. Vairāk nekā miljons torrentu un 27 000 lietotāju padara to par vienu no lielākajiem un aktīvākajiem privātajiem mūzikas izsekotājiem, tāpēc, ja varēsiet saņemt uzaicinājumu, būsiet gatavs dziesmām!

 • Vietne: Rediģēts
 • Saturs: Mūzika
 • Prasības attiecībām: Jā
 • Pievienošanās grūtības: viegli

Bibliotekārs: Labākais privātie e-grāmatu torrenti

Bibliotik ir gandrīz 300 000 torrentu un ārkārtīgi aktīva kopiena, kurā ir aptuveni 7000 lietotāju. Kopš 2009. gada tas ir bijis tiešsaistē ar ļoti maziem pārtraukumiem, tāpēc, ja varat piekļūt, jums nebūs jāuztraucas par citu e-grāmatu izsekotāju ielūgumu meklēšanu. Bibliotik piedāvā plašu visu veidu un žanru galveno, klasisko un nišas grāmatu izvēli. Ja nevarat to atrast publiskajā izsekotājā, iespējams, Bibliotik ir tas, kas jums nepieciešams.

 • Vietne: bibliotēka
 • Saturs: E-grāmatas
 • Prasības attiecībām: Jā
 • Pievienošanās grūtības: vidēji

GazelleGames — privāts videospēļu torrenti

Ir viegli argumentēt, ka atrast uzticamu spēļu torrent vietni ir kā uzklupt vienradzim savā viesistabā. Privātie spēļu izsekotāji ir reti sastopami, un šķiet, ka tie tiek izslēgti tikai pēc gada vai diviem pastāvēšanas. GazelleGames ir ievērojams šīs tendences izņēmums. Vietne darbojas kopš 2010. gada un piedāvā vairāk nekā 65 000 torrentu 14 000 lietotāju, padarot to par lielāko privāto spēļu torrentu vietni.

 • Vietne: GazelleGames
 • Saturs: videospēles
 • Prasības attiecībām: Jā
 • Pievienošanās grūtības: vidēji

PassThePopcorn: tikai jums nepieciešama filmu torrent vietne

PassThePopcorn pastāv kopš 2008. gada, kas ir gandrīz gadsimts tiešsaistes laikā. Tās galvenā uzmanība tiek pievērsta galvenajām filmām, klasiskajām filmām un populārām starptautiskajām izlaidumiem, kas tiek pasniegtas augstā kvalitātē, kad vien iespējams. Vairāk nekā 380 000 torrentu un 35 000 lietotāju padara to par vienu no lielākajām privātajām filmu torrent vietnēm tīklā.

 • Vietne: PassThePopcorn
 • Saturs: filmas
 • Prasības attiecībām: Jā
 • Pievienošanās grūtības: grūti

BroadcastTheNet: televīzija tās labākajā līmenī

BroadcastTheNet, kas dibināta 2009. gadā, koncentrējas uz augstas kvalitātes TV seriāliem un pilniem TV seriālu izlaidumiem, sākot no mūsdienīga satura līdz klasikai un starptautiskajiem izdevumiem. Tā ir līdz šim lielākā privātā TV straumēšanas vietne. Jūs atradīsit vairāk nekā 200 000 torrentu, ko koplieto 34 000 lietotāju.

 • Vietne: BroadcastTheNet
 • Saturs: TV šovi un seriāli
 • Prasības attiecībām: Nē
 • Pievienošanās grūtības: grūti

AnimeBytes: iegūstiet anime labojumu šeit

Viena no grūtākajām daļēji nišas ainām, kurai sekot, ir anime. Vispārējas torrentu vietnes satraucas par intensīvām anime un manga augšupielādēm, padarot piekļuvi japāņu ekskluzīvam un fanu abonētam saturam vēl grūtāk. AnimeBytes ir milzīga privāta straumēšanas vietne ar 16 000 lietotāju un vairāk nekā 141 000 torrentu, no kuriem izvēlēties. Ja ir kāda sērija, ko meklējat, AnimeBytes noteikti to atradīs!

 • Vietne: Animebaiti
 • Saturs: Anime un manga
 • Prasības attiecībām: Jā
 • Pievienošanās grūtības: vidēji

Kāpēc izmantot privātas straumēšanas vietnes

Ikviens, kurš lejupielādē failusizmantojot straumēšanas pakalpojumuviņiem vienmēr ir prātā trīs lietas: privātums, ātrums un pieejamība. Publiskās torrentu vietnes izmanto savu lielo augšupielādētāju skaitu, lai nodrošinātu, ka ātrums reti ir problēma, un, pateicoties lielajai auditorijai, tajās ir arī liels lejupielāžu klāsts. Tomēr, runājot par privātumu, jūs patiešām nevarat pārspēt privātos izsekotājus, jo viņu vārtu pārraudzības sistēma veic lielisku darbu, novēršot trešo pušu izspiegošanu no viņu failiem. Tas nav ideāls, taču tas ir labāks par atvērto durvju politiku.

Vēl viena privāto izsekotāju priekšrocība salīdzinājumā ar publiskām torrent vietnēm ir nišas saturs. Apmēram 80% no vēlamā varēsit atrast vispārējā tīmeklī, it īpaši, ja meklējat populāru seriālu vai populāru e-grāmatu. Tomēr, ja jūsu gaume ir neskaidrāka, publiskās vietnēs reti ir tas, ko meklējat. Šajā gadījumā vislabākā iespēja ir izmantot privātu straumēšanas izsekotāju, kas atbilst jūsu nišai.

Kā pievienoties privātai straumēšanas vietnei

Privātiem izsekotājiem ir jāreģistrējas, lai varētu piekļūt to saturam. Tomēr reģistrācija nav tik vienkārša, kā ievadīt e-pasta adresi un noklikšķināt uz reģistrācijas pogas. Daži ierobežo jaunu kontu izveidi līdz vienai dienai gadā, citi pat pieprasa intervijas pirms piekļuves piešķiršanas. Metodes var atšķirties atkarībā no vietnes un bieži mainās, gadiem ejot. Tālāk ir norādītas dažas no izplatītākajām metodēm, kuras varat izmantot, lai izveidotu dalību jūsu izvēlētā privātā vietnē.

  Atvērtās reģistrācijas dienas:Viena no vienkāršām metodēm, kā iegūt piekļuvi privātam izsekotājam, ir pievienoties kādā no viņu atvērtajām reģistrācijas dienām, kur ikviens var reģistrēties un sākt lejupielādi. Tie reti tiek paziņoti iepriekš, un tie var ilgt no dažām stundām līdz dažām dienām. Sekojiet līdzi zemāk esošajām izsekošanas vietnēm, lai uzzinātu visus jaunākos paziņojumus. Pieprasīt ielūgumus:Dažas privātas torrent vietnes ir paredzētas tikai ielūgumiem, kas nozīmē, ka pašreizējam dalībniekam ir jāpiešķir jums piekļuve. Tas nozīmē, ka forumā ir jāpārbauda ielūgumu tirdzniecības pavediens vai vienkārši jālūdz piekļuve. Un, ja pazīstat kādu ar ielūguma kodiem, pajautājiet! IRC vai foruma reģistrācija:Dažas no ekskluzīvākajām privātajām torrent vietnēm ierobežo ielūgumu kodus un kontu izveidi savos IRC kanālos vai kopienas forumos. Ja vēlaties pievienoties pakalpojumam, jums būs jāatrod šie resursi un jāievēro norādījumi.

Visas iepriekš minētās metodes prasa nedaudz darba un dažos gadījumos arī nedaudz veiksmes! Varat palielināt savas izredzes, sekojot tālāk norādītajām vietnēm, lai uzzinātu jaunākās ziņas par privāto torrentu reģistrāciju un paziņojumiem.

 • atvērti izsekotāji: Privātas torrentu izsekotāja ziņas, vienkāršas un vienkāršas. Opentrackers regulāri publicē reģistrācijas sludinājumus. Jums būs jābūt ātram, lai saņemtu savu uzaicinājumu/pieteikumu, tādēļ, ja jūs interesē privāti torenti, apmeklējiet vietni katru dienu.
 • Torrent Invites: Tīmekļa vietne un forums, kas veltīts ielūgumu maiņai un atklātās reģistrācijas paziņojumiem.
 • /r/trackers: Apakšreklāma, kas veltīta visām ar izsekotāju saistītajām lietām. Ietver atvērtās reģistrācijas dienas, kā arī vispārīgus paziņojumus.
 • /r/invites: Apakšreditāts privātu torrent vietņu ielūgumu pieprasīšanai, piedāvāšanai un tirdzniecībai.

saglabāt labu attiecību

Liela daļa privāto izsekotāju ievieš kaut ko, ko sauc par attiecību. Šis skaitlis parāda lejupielādētā satura daudzumu salīdzinājumā ar augšupielādēto saturu. Ideālā gadījumā jūsu attiecībai jāpaliek virs 1,0, norādot, ka atdodat vismaz tikpat lielu joslas platumu, kādu izmantojat. Dažas privātas torrent vietnes nosaka stingrus noteikumus attiecībā uz koeficientiem un noņems jūsu reģistrāciju, ja pārāk ilgi būsit zem ierobežojuma.

Attiecības bieži tiek izmantotas arī kā sava veida lietojumprogrammas prasība torrentu izsekotājiem. Ja pirms atļaujas pievienoties notiek intervija, pirmais jautājums ir, cik daudz privāto izsekotāju jūs esat dalībnieks un kāda ir jūsu attiecība pret viņiem? Pierādījuma sniegšana par stabilu attiecību ir lielisks instruments, lai izveidotu interviju un piekļūtu elitāram privātam izsekotājs.

Labas proporcijas saglabāšana privātā straumēšanas vietnē ir vienkārša lejupielādes nepārtraukta sēšana. Neizdzēsiet failu vai torrentu, kad tas ir lejupielādēts. Atstājiet to darboties un aktīvi augšupielādējiet tik ilgi, cik vien iespējams. Nedēļas, mēneši, pat gadi. Atkarībā no konkrētās vietnes noteikumiem jūs varat saņemt koeficienta kredītu tikai tad, ja kāds no jums aktīvi lejupielādē. Ja tas tā ir, paņemiet populāru failu, tiklīdz tas ir augšupielādēts, lai krasi palielinātu izredzes iegūt augstu punktu skaitu.

Vēl viens veids, kā saglabāt stabilu attiecību, ir izmantot sēklu kasti. Šie izbraukuma pakalpojumi darbojas kā attālā torrent klienta maksas versija, kas pastāvīgi iesē katru failu, pat ja dators ir izslēgts. Sēklu kastes parasti darbojas abonēšanas pakalpojumā un maksā dažus dolārus mēnesī. Ne visi privātie izsekotāji tos atļauj, tāpēc pirms reģistrēšanās sazinieties ar savu torrent vietni.

Usenet vs privātas straumēšanas vietnes

Ļoti populāra, taču īpaši nišas alternatīva torrent vietnēm un torrentu lejupielādēm ir Usenet, kas ir kā interneta priekštecis. Tas tika izstrādāts 1980. gados kā metode ziņojumu apmaiņai izplatītā tīklā, par ko liecina vecās intereškopas un ziņojumu dēļu sistēmas, ko agrīnie interneta lietotāji atcerēsies. Pēdējos gados Usenet ir kļuvis par patvērumu failu apmaiņai. To nav grūti izmantot, taču, lai piekļūtu pakalpojumam, ir nepieciešamas dažas atsevišķas programmas un abonements, kas neļauj tam nonākt populārākajā tīklā.

Torrenti darbojas, izplatot faila daļas no katra lietotāja, kurš to lejupielādējis.Usenetno otras puses, piegādā saturu tieši no servera klientam. Kad fails tiek augšupielādēts Usenet grupā, katrai vietnei, kas indeksē šo grupu, būs piekļuve saturam, parasti arī ļoti lielā ātrumā. Padomājiet par to kā par sava veida apgrieztu torrent tīklu. Tā vietā, lai savienotu lejupielādētājus un koplietotu failus, to serveri savienojas viens ar otru, veidojot izplatīšanas tīklu.

Usenet rada aptuveni tādus pašus riskus kā torrentu lejupielāde. Ja nepievēršat uzmanību, varat lejupielādēt pirātisku saturu vai pat vīrusus. VPN un vīrusu skeneri ir būtiski Usenet piekļuves rīki, tāpat kā abonements ar uzticamu Usenet pakalpojumu sniedzēju.

Dalīties jūsu iecienītākās privātās straumēšanas vietnes

Ir simtiem privātu straumēšanas vietņu, no kurām daudzas mērķtiecīgi slēpjas, lai izvairītos no pārbaudes. Tas apgrūtina jaunu vietņu atklāšanu, nemaz nerunājot par pievienošanos tām! Kurus privātos izsekotājus jūs izmantojat, lai piekļūtu savam iecienītākajam saturam? Paziņojiet mums komentāros zemāk!

Kā iegūt BEZMAKSAS VPN uz 30 dienām

Ja jums ir nepieciešams VPN uz īsu brīdi, piemēram, ceļojot, varat bez maksas iegūt mūsu visaugstāk novērtēto VPN. NordVPN ietver 30 dienu naudas atdošanas garantiju. Jums būs jāmaksā par abonementu, tas ir fakts, bet tas ļauj pilna piekļuve 30 dienas, un pēc tam jūs atceļat, lai saņemtu pilnu atmaksu . Viņu bezjautājumiem atcelšanas politika atbilst tās nosaukumam.

5 labākie reģistra tīrīšanas līdzekļi operētājsistēmai Windows 10 (BEZMAKSAS rīki) Iepriekšējais Raksts

5 labākie reģistra tīrīšanas līdzekļi operētājsistēmai Windows 10 (BEZMAKSAS rīki)

Kā atrast un atvērt mapi AppData operētājsistēmā Windows 10 Lasīt Vairāk

Kā atrast un atvērt mapi AppData operētājsistēmā Windows 10